Таблоид

Старлетата Ава Карабатиќ стана порно актерка во новиот кусометражен филм (ФОТО)

Писателката, и однеодамна актерка Ава Карабатиќ, игра во филм кој ќе биде прикажан на Загрепскиот филмски фестивал.

Се работи за кусометражна проекција, за чија приказна е задолжена писателката Хана Домазет, а филмот е насловен „Тина и Сенди“.Она што е најинтересно е дека Ава ја игра поранешната порно актерка Алекс Вајлд.

„Задоволство е да ја играм оваа улога, која не е главната, но е многу важна“, изјави Ава за порталот “Ало!”Многумина мислеа дека филмот изобилува со нејзини голи сцени, но спротивно на тоа – Карабатиќ е закопчана до грло.„Добив можност да бидам она што никогаш не сум бил, а злобните јазици наголемо зборуваа дека сум токму тоа“- вели Ава и искрено додава дека со задоволство би се испробала во еротски сцени.„Јас ќе се согласам на еротски сцени, немам ништо против луѓето кои се во порно индустријата, но мислам дека тоа не е за мене“ – изјави атрактивната убавица.

Пред извесно време хрватската старлета откри детали од автобиографијата.  Покрај тоа што неодамна го објави воведот на својата автобиографија „Родена со волците“, старлетата решила своите фанови да ги почести со уште еден дел:– Јој… пак и пак… Неуморни се и толку многу проѕирни…Сети се… човек да бидеш! Треба да вежбаш, не е шега.Сега ќе разберете ако можете.Тие пијат, а јас ПИЈАНА. Како се сите убави, јас грда. Сите се паметни, мудри како да им е Атена сестра… секако ах…Тешко е да се изговори, а јас глупава. Сите играат мали игри, а јас скокам, играм… што пропуштам?

Сите грешат како по обичај, само јас грешница, и тоа без судење директно на столбот на срамот. Кој век ли сме?Смеам ли да љубам и да го нагласувам тоа слободно? Јас љубам и чувствувам, а кажуваат „Гледајте како умешно лаже“! Плачам…И повотрно слушам: Оваа е следна за „Златен глобус“ или за „Оскар“… Сепак, „Оскар“…Јас молчам, тие зборуваат… тие плукаат по мене, јас им испраќам бакнеж и нормално простувам евтини трикови.Је да се биде јас… но секако е благодарно….Ава се надева дека нејзината автобиографија ќе достигне успех како таа на Нивес Целзиус.

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close