Таблоид

Ријана се поправи 20 и повеќе килограми – порано изгледаше топ, но сега обожавателите и порачаа дека изгледа грозно!

Што и се случи? Според многумина таа не личи на себе и не само што изгледа потполно непрепознатливо, туку и грозно.

Странските медиуми пишуваат дека познатата поп-пејачка Ријана се поправила преку 20 килограми, а судејќи според нејзините последни фотографии, тоа најверојатно е и вистина. Имено, таа во описот напиша дека е болна, но и дека овој црвен фустан и го поправи расположението.

Сепак фановите не можеа да го сокријат изненадувањето кога го видеа нејзиниот нов изглед. Имено, таа во претходните неколку месеци потполно го промени својот изглед, нафрли вишок килограми и сега изгледа непрепознатливо. Таа и минатата година ги шокираше своите обожаватели со фотографии на кои изгледа потполно изоблично, но овој пат ги премина границите.

Таа во описот на фотографијата напипа дека е болна, но и дека црвениот фустан што го носи и го поправил расположението.

Тие не можеа да го сокријат изненадувањето кога ја видеа нејзината фотографија. А еве како изгледаше таа порано.

И еве како изгледа на спорната фотографија

Погледнете ги промените и кај другите познати фаци.

Кристи Алеј

Линсди Лохан

Џесика Симпсон

Метју Пери

Ози Озборн

Ник Нолт

Мекули Кулкин

Алсел Роуз

Памела Андерсон

Рики

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close