Вести

Кого пофали, а кого брутално го масакрираше Сергеј Варошлија во новата епизода: „Изгледаш како Хурем Султан, прибери си ги чаршавите“

Немилосрдниот Сергеј повторно во акција!

И додека за Марјана Станојковска и Дани имаше само пофални зборови, за една друга наша пејачка изјави дека изгледа како млада девојка облечена во чаршави од турската хероина Хурем Султан.

Модниот критичар Сергај Варшолија повторно немилосрден во своето шоу. Овој пат на тапет беа пејачките од фестивалот Макфест. И додека за Марјана Станојковска и Дани имаше само пофални зборови една друга девојка ја критикуваше дека е облечена во чаршави на Хурем Султан.

Тој и кон победничката Антонија Гиговска беше критичен, а кои се останатите што ги пофали и кон кого имаше „остри“ критики погледнете во видеото што следува во продолжение.

Покрај пејачките во Макфест тој критикуваше и неколку девојки од социјалните мрежи кои објавиле свои модни комбинации, а некои од нив навистина изгледаа драматично, па таква беше и критиката.

Погледнете како тоа изгледаше:

 

 

 

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close