ВестиМодерна

Евтино или многу оригинално – што мислите за оваа венчаница која предизвика бура од коментари на интернет?

Секако дека сме виделе најразлични модели на венчаници, но за овој модел и не сме баш сигурни дека успешно може да ја заврши својата основна намена.

Оваа венчаница стана многу популарна на социјалните мрежи. Едни сметаат дека е навистина грда, чудна и евтина, и дека никогаш не би облекле нешто слично па и да е последно, додека пак други вверуваат дека е уникатна и оригинална, и дека многу невести во иднина ќе ја избираат токму неа.

loading...

Би се осмелиле ли да ја носите и вие на вашиот најважен ден во животот? Споделете го вашето мислење со нас во коментарите …

 

Loading...
Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close