Таблоид

Психолозите загрижени поради опасниот тренд што го шират Кардашијанките

Во прашање е феномен за кој покрај Кендал Џенер виновни се и други познати фаци, а е познат под името…

Вељко Ражнатовиќ реши да скокне во тавче – Цеца во еуфорија, ќе си добие снаа

Свадбата е закажана за 24 ноември Вељко Ражнатовиќ, синот на Цеца и Аркан Ражнатовиќ, на 24 ноември ќе се ожени…

Јасна порано беше симбол на убавината, а сега не личи на себе – нема да ја препознаете

Неверојатна промена поради пластичните операции Познатата пејачка Јасна Миленковиќ Јами некогаш беше симбол на убавината, но сега и нејзините обожаватели…

Снаата на Брена искрено за подарокот што го доби – „Тоа е најубавото нешто што некогаш сум го добила!“

Снаата на Брена отворено за својата роденденска прослава Александра Пријовиќ неодамна го прослави својот 24 роденден. Таа истата вечер имала…

„Не сум самохрана мајка. Имав среќа да изберам добар татко за моите деца“ – Емина искрено за новиот љубовник, но и за поранешниот …

Досега речиси никогаш не зборувала за својот приватен живот Пејачката Емина Јаховиќ откако се разведе од својот сопруг, познатиот турски…

Ќерката на Драгана Мирковиќ не се појавува во јавност, а е вистинска убавица

Децата на познатите со самото раѓање стануваат ѕвезди Ќерката на Драгана Мирковиќ и Тони Бјелиќ, Мануела, како и нивниот син,…

Пејачката Едита повикана на сослушување во полиција – таа е главна осомничена за напад во студио

Пејачката и поранешна членка на групата „Министерки, Едита Арадиновиќ во моментов е прва осомничена за напад на студиот „ФМ Плеј“,…

Славела роденден со семејството во ресторан, а странец дошол и ја платил сметката

  Шона Вилсон во четвртокот навечер била со семејството во ресторанот Космо во Манчестер кога доживеала неверојатен и љубезен чин.…

Васил Зафирчев во костим за капење позираше покрај Охридското Езеро

Познатиот актер во издние во какво го немаме видено досега Васил Зафирчев, објави фотографија на социјалните мрежи на која позира…

Две девојки половина час чекале кафе, па се пожалиле, но од одговорот на црногорскиот келнер веднаш замолчеле

Дека на светот може се да се случи покажува и овој пример од еден кафе бар во Црна Гора. Две…
Close
Close