Модерна

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ позираше во секси бикини – има со што да се пофали

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ, пејачката Ана Севиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија во бикини од која многумина мажи…

Совршено тело и во петтата деценија: Касандра денес има 46 години и изгледа како „авион“ (ФОТО)

Венецуелската актерка Кораима Торес во 90-тите години ја освоила Македонија и регионот со главната улога во серијата “Касандра”. Сите со…

Евтино или многу оригинално – што мислите за оваа венчаница која предизвика бура од коментари на интернет?

Секако дека сме виделе најразлични модели на венчаници, но за овој модел и не сме баш сигурни дека успешно може…
Close
Close