Разонода

Кратки здолништа, хеланки, сé им се гледа – тинејџерките денес одат на школо како старлети. А и нивните учителки не се ништо поскромни!

Нема да ви се верува, но некои ученички се облекуваат вака На социјалните мрежи постојано се вртат фотографии на млади…

Стефан Чернетиќ, лажниот принц на Македонија и Црна Гора, покрај премиерот Зоран Заев ја има одликувано и Памела Андерсон

Принцот од Црна Гора, Македонија и Србија, се сретна со премиерот на Република Македонија, Зоран Заев. Стефан Чернетиќ кој се…

Е мој црн Балкане – оваа домаќинка нема поим дека ја снимаат, а погледнете го ужасот што ќе го остави зад себе. Ќе ви се згади …

Е мој Балкане, до кога ќе се однесуваат вака кон тебе? На Фејсбук се шират фотографии на една неименувана жена…

Голи и испотени стриптизети и печено прасе: Денес е еден од најголемите верски празници, а на ова место ќе се случува најголемиот разврат

За едни забава, за други Содома и Гомора Наместо според верската традиција, христијанските празници преку панаѓурите стануваат разуздани журки на…

Направив нарачка преку интернет, а кога го отворив пакетот ми се плачеше – погледнете го ова видео што стана хит на Фејсбук

Големи се шансите да се разочарате ако порачате нешто преку интернет од непроверени интернет адреси. Сепак тоа многумина од нас…

Референдумот ги подели и реперите – Слаткар пее за лошата состојба во Македонија, Бизи го нападна со рима и остри стихови

Референдумот ги подели и нашите репери – Слаткар VS Бизи Реперот и хипхоперот Марко Маринковиќ попознат како Слаткар на Јутјуб…

Најбогатиот човек на светот откри како и кога ги носи најважните одлуки во животот

Џеф Безос, најбогатиот човек на светот, откри кога преферира да ги прави најтешките состаноци Во разговор со финансиерот и водителот…

Ветеринар ја откри најтажната работа што ја прават животните пред да умрат

Сите што некогаш чувале куче многу добро знаат колку е тешко кога ќе дојде време за разделба поради смртта, а…

Со години јадат само овошје и не ги мијат забите: „Порано бев дебела, сега се чувствувам одлично!“

Необичен пар тврди дека со години живее само на овошје, а поради љубовта кон природната храна и се запознале и…

Оваа мама го остави мажот без размислување откако виде каков прекар и даде – дали и вие би го направиле истото?

Кога станува збор за разделбите, луѓето вела дека во еден момент едноставно знаеле дека нивната врска е готова. Таа својата…
Close
Close