Beauty

Заев: Преку Нина Ангеловска праќам порака до младите да го наоѓаат своето место насекаде

Премиерот Зоран Заев денеска пред Парламентот ги брани предлозите за нови министри во Владата. Заев ја предлага Нина Ангеловска за…

Не е само природата во прашање – Фатиме Фетаи има направено пластична операција

Фатиме Фетаи откри дека има направено операција на носот Фатиме Фетаи во документарецот на А1он зборува за нејзиниот приватен живот,…

Four Hairstyles To Make Your Princess The Most Beautiful Girl At School

It’s true that we don’t always have time to do braids every morning. But once or twice a week you…
Close
Close