Хороскоп

Викендов опасен за два хороскопски знаци – бидете многу внимателни

Овен (21.03 – 20.04) Релаксирачки и мирен викенд. Меркур и Венера ви испраќаат позитивна енергија. Имате можност да се докажете…

Крајот на месец Август повеќе од добар за овие хороскопски знаци: Очекувајте многу пари

Овен Ве очекува многу интензивен крај на месец кога е во прашање работата. Можно е дека ќе ви бидат воведени…

Септември ќе биде најдобриот месец во годината, но само за овие два знаци!

Стрелец – Септември е ваш месец. Ако сега не направите нешто поради кое ќе се гордеете, тогаш нема да го…

Три жени во зодијакот се најтешки за освојување

За жените припаднички на овие 3 знаци треба да се помачите за да ги „уловите“: Риби Овие жени се сонувачи,…

Астролозите имаат лоши вести за овие 3 знаци: Родени се несреќни и со лоша судбина!

Лоши вести за овие хороскопски знаци: Родени се со лоша судбина и несреќни! Девица Девиците се болно педантни и опседнати…

Драги Лавови, подгответе се за позитивни промени оваа година

Драги Лавови, оваа 2019 година ви носи позитивни промени. За вас ова е година на разбирања и рализирања. Конечно ќе…

Вторник утре ќе ви биде ужасен ден, уште од утрото овие знаци да се пазат од нож в грб

Овен Непотребно се чувствувате запоставени од страна на колегите. Ќе учествувате во неколку кавги кои максимално ќе ви го расипат…

БАРАЈТЕ НЕКОЈА ОД НИВ: Само овие три жени носат среќа

СТРЕЛЕЦ Овие жени едноставно зрачат со позитивна енергија. Ќе ве освојат со нивната креативност. Тие се најдобрите пријатели, но и…

Jули носи големи промени и среќа за овие четири хороскопски знаци

Астролозите предвидуваат мирен месец исполнет со позитивни настани за овие четири хороскопски знаци. Рак Најсреќниот знак на зодијакот во овој…

Овие три хороскопски знаци ќе профитираат до крајот на неделава

Бик Повеќето бикови имаа напорен месец, но во првите денови од јули тоа добро ќе го наплатат. Напредување и позитивни…
Close
Close