Month: June 2019

Таблоид

Едногодишен помен за Влатко Илиевски

Помина цела година откако со нас не е повеќе Влатко Илиевски. Неговото семејство преку неговиот профил на социјалните мрежи објави…
Таблоид

Турскиот Бред Пит што го обожаваа Македонките

Киванч Татлитуг важи за еден од омилените турски актери. Добрата глума и изгледот како модел го направија да биде еден…
Таблоид

Бали-бег сподели фотографија со фановите од која ќе ви затрепери срцето

Турскиот актер Бурак Озџивит кој важи за еден од омилените турски актерки, објави прва слика со синот Кенан кој се…
Таблоид

Атрактивната струмичанка откри какви мажи сака и ги шокираше сите

Конечно одлучи да одговори на прашањето какви мажи сака Атрактивната фолкерка Сања Цинцева попозната како Сања Барби покрај своите гласовни…
Таблоид

Никој не може да поверува дека има 50 години – Џенифер Анистон се соблече во бикини, многу девојки можат да и завидуваат

Пријателките се забавуваа на луксузно место покрај океанот и уживаа во морето и сонцето облечени во костими за капење. На…
Таблоид

Еве каква е Наташа Беквалац како мајка

Наташа Беквалац има две ќерки Познатата Пеачка е горда на тоа и не ретко објавува фотографии на кои е со…
Таблоид

Карлеуша во најминијатурните бикини што сме ја виделе досега – гори Инстаграм!

Карлеуша замина на одмор Познатата пејачка преку социјалните мрежи се пофали дека заминува на одмор. На својот Инстаграм профил објави…
Таблоид

Луна Џогани откри дека била во уште еден љубовен триаголник (видео)

Блогерката Луна Џогани призна дека била со уште едно момче кое во исто време имало и друга девојка. Таа притоа…
Хороскоп

Јули е ваш месец: Овие хороскопски знаци ќе имаат прилив на пари

Следниот месец конечно ќе донесе пари на следните хороскопски знаци: Овен Конечно работата ќе ги даде посакуваните резултати. Вие го…
Таблоид

Ѓорѓе Давид жестоко распали по Ана Бекута и Босанац: „Тие не беа посветени на своите кандидати“

Новите правила во „Ѕвездите на Гранд“, придонесоа ова музичко шоу да стане уште повеќе популарно. Имено, оваа година секој кандидат…
Close
Close