Month: June 2019

Uncategorized

Шилегов во опуштено издание – фармерки и „педерка“, социјалните мрежи горат

Можеби не ни е на сите пo ќеиф (што е и разбирливо), но мораме да признаеме дека нашиот градоначалник нема…
Хороскоп

Баба Ванѓа само за еден знак од Зодијакот верувала дека е среќен

Баба Ванѓа предвидела многу лоши сценарија, смрт и катастрофи, но за еден знак од Зодијакот верувала дека е среќен и…
Таблоид

Нашата манекенка го откри стомачето, комплименти пристигаат од сите страни

Манекенката Катарина Ивановска повторно е во блажена состојба и е пресреќна што наскоро ќе стане мајка на уште едно дете.…
Таблоид

Уште една од нашите најубави манекенки е во блажена состојба (фото)

Шармантната манекенка и поранешна водителка на Бекстејџ, Симона Станковска наскоро ќе се оствари во улога на мајка. Манекенка која има…
Вести

Девојка нападната од три ајкули во исто време – и ја одгризаа раката, нозете…

Млада девојка била нападната од три ајкули во исто време Ајкулите што ја нападнале и и’ ја одгризале левата рака,…
Таблоид

Убава е како мама – Анета Молика ја покажа својата ќерка

Познатата фолк-пејачка Анета Мицевска реши да ја покаже во јавнoст својата 16 годишна ќерка Моника. Анета заедно со својот сопруг…
Вести

Ужасна трагедија во Скопје – петгодишно девојче се удави во базен

Голема трагедија се случи во еден угостителски објект во Скопје Вчера во базен во угостителски објект во Скопје паднало петгодишно…
Таблоид

Емина се присети на тешкото детство: „За нас доматот беше луксуз, ги гледав соседите како јадат“

Емина Јаховиќ денес има и повеќе од доволно, во однос на тоа како пораснала. Пејачката раскажала дека нејзините родители, иако…
Хороскоп

Жената Бик е благослов во животот на секој маж

Одлучна, упорна, доследна, реална, стабилна, внимателна, тврдоглава, фокусирана. Сето ова ја опишува жената бик. Таа ја сака рутината, но од…
Таблоид

Груевски со лисици на рацете приведен во Будимпешта – судењето го следеше со капче и очила за сонце

Се уште нема информации дали Груевски ќе биде екстрадиран Поранешниот премиер на Република Македонија денес беше приведен поради судско рочиште…
Close
Close