Month: October 2018

Само за мажи

Мистериозната старлета и вицешампион во џудо – свадбата на овие младенци е хит во цел регион (фото+видео)

Снимката од нивната венчавка привлече огромно внимание во поранешните југословенски држави. Иако е објавена пред месец дена, дури сега се…
Таблоид

Марија Шерифовиќ распали по натпреварувачка: “Ајде бегај, губи се!”

Во новата емисија на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“, Марија Шерифовиќ жестоко „удри“ по една натпреварувачка па дури ја избрка…
Само за мажи

Срцев частеше „Фереро Рошер“ во судницата за внуците – обвинителите не сакаа да земат бонбони

Обвинетиот Сашо Срцев, поранешен член на ДИК, на кој му се суди во процесот на СЈО познат како „Титаник 2“…
Само за мажи

Русокоса скопјанка на штикли во брзање (фото)

Вака гинат пешаци во Скопје. „Три работи поради кои треба да и се прости: 1. Брзаше на судење,2. Бараше внимание…
Само за мажи

Ова се неработни денови во 2019 – „врие” од продолжени викенди

Идната 2019. година ќе биде полна со празници, особено со продолжени викенди. Имаме седум продолжени викенди и тоа за Божиќ,…
Само за мажи

Голем спортист, огромен човек: На гледач му се слоши, погледнете како Ѓоковиќ му помогна

Новак Ѓоковиќ обезбеди пласман во третото коло од Мастерсот во Париз, но победата остана во сенка на еден потег на…
Uncategorized

И кажа на сопругата дека раѓањето бебе е лесно, не издржа симулирани контракции ниту половина минута (видео)

Ова видео измами насмевки кај многу мајки. Маж се премисли дека раѓањето дете е лесно откако искуси симулирани породилни контракции.  И…
Само за мажи

Плантажи пред прозорците на жители. Кој сади марихуана во Петровец?

Никој не знае кој сади марихуана под прозорците на жителите на Петровец. Фирмата која веќе започна со подготовките за засадување…
Само за мажи

Меѓународниот аеродром Скопје го објави зимскиот ред на летање

Со зимскиот распоред на летање што стапи во сила на Меѓународниот аеродром Скопје  функционираат 37 редовни авиолинии до 35 дестинации…
Таблоид

Пукна тиквата: Хрватската пејачка му го врати дијамантскиот прстен на 52 годишниот бизнисмен кој ја запроси на Малдивите (ФОТО)

Хрватската пејачка Нина Бадриќ се почесто во јавноста се појавува сама без својот свршеник, па веднаш започнаа гласините дека пејачката…
Close
Close