Month: October 2018

Само за мажи

Стриптиз на поранешната европска шампионка во уметничко лизгање (фото и видео)

Во ревијалната програма настапи во провокативна, но изискувачка точка, во костим на заводлива стјуардеса. Руската лизгачка Елисавета Туктамишева, која по…
Таблоид

Дарко Лазиќ десет дена пред несреќата одбил да се разведе од неговата поранешна сопруга

Ана Севиќ се уште е законска сопруга на Дарко Лазиќ Како што пренесуваат српските медиуми, според добро известени извори кои…
Само за мажи

Поранешни работници на брод откриваат што навистина се случува на море

Додека поединци им завидуваат на оние кои можат да си приуштат крстарење на луксузни крузери, јавноста секогаш се шокира кога…
Само за мажи

Македонските газди бараат К-15 да делат на рати

Претседателто на ОРМ, Ангел Димитров, вели дека овој регрес е причина 99 проценти од работниците електронски да се евидентираат во…
Само за мажи

Со нов закон, пензија и за тие кои немаат право

Ја најави пролетта, а Владата сега почна да работи на реализација на мерката за пензија на лица постари од 65…
Само за мажи

ЗА 13 СЕКУНДИ ПОСТИГНА НЕШТО НЕВОЗМОЖНО: Го подигна здолништето, па изврши неверојатна кражба (видео)

Кога ќе погледнете како го извела ова, ќе останете вчудоневидени! Едни од најдобрите крадци се карактеризираат со храброст, вештина и…
Таблоид

Семејната фотка за Halloween на Роналдо и Џорџина со четирите деца

Кристијано Роналдо заедно со Џорџина Родригез и четирите деца денот го започнаа со маски на лицата. Вереницата на најдобриот фудбалер…
Таблоид

(Видео) Тој е новата ѕвезда на Гранд: Слушнете го Дамјан со „Море сокол пие“

Со „Море сокол пие“ и „Дрска жено плава“, 16-годишниот Дамјан Димевски од Скопје го воодушеви жирито во регионалното музичко шоу…
Само за мажи

Времето со ново изненадување: Прашина и песок од Сахара и многу топлина

Под влијание на силно јужно воздушно струење, во текот на следните денови ќе продолжи транспортот на прашина и песок од…
Само за мажи

Порака во лифт … дете бре, алал!

На социјалните мрежи вирално се шири објавата на Билјана Дуковска, која споделила моќна порака оставена во лифт од едно мало момче…
Close
Close