Month: September 2018

Само за мажи

Куче прво избега надвор, а потоа се врати и тропаше како човек на вратата да го пуштат (видео)

Кучињата многу често прават урнебес по дома, а овој цар со своето однесување успеа да ги насмее сите, но и…
Таблоид

Сопругата на Богац во полупроѕирно црно здолниште и со интересна маичка се појави на референдумот

Погледнете како изгледаше сопругата на градоначалникот на Општина Карпош на денешното гласање за референдумот. Градоначалникот на Општина Карпош Стефан Богоев…
Таблоид

Погледнете како изгледаше поранешната манекенка и бинго-девојка Натали Грубовиќ на роденденот на нејзината ќеркичка

Ќеркичката на поранешната манекенка и бинго-девојка наталија Грубовиќ, деновиве наполни една година. Поранешната манекенка и бино-девојка за роденденот на својата…
Таблоид

Фахрије и Бурак очекуваат бебе?

Брачниот пар Озчивит очекува бебе! Турските медиуми ја објавија веста дека Фајхрије веќе два месеци е трудна. Неколку турски новински…
Таблоид

Медиумите во Турција горат од Емина и нејзината нова љубовна афера – нови детали од врската на пејачката со милионерот

Наводната тајна врска на Емина Јаховиќ и 18 години постариот Садетин Саран ја запали јавноста во Турција. Пејачката која скоро…
Вести

Медиумите од соседството пишуваат дека според првичните резултати од референдумот денешниот ден треба да го прогласиме за „Ден на ајварот“

Денес нашите граѓани се изјаснуваа за членство во ЕУ и НАТО но со прифаќање на договорот на Република Македонија и…
Вести

Повеќе Македонци гласаа во финалето на Ѕвездите на Гранд отколку на референдумот

Повеќе Македонци гласаа во финалето на Ѕвездите на Гранд отколку на референдумот, пишува Србинот Немања Раковиќ на Твитер. Инаку, медиумите…
Таблоид

Боки 13 излезе и гласаше на референдумот – погледнете што носеше тој, а што неговата мајка

Бојан Јовановски, сопственикот на „БМЈ Медиа Груп“ и новата телевизија 1ТВ се појави на референдумот. Тој својата граѓанска должност ја исполни во…
Вести

Премиерот Зоран Заев: „Собранието треба да ја следи мнозинската одлука на граѓаните“

Премиерот на Македонија, Зоран Заев, на денешното гласање изјави дека е убеден дека големо мнозинство граѓани ќе гласаат „за“, со…
Вести

Игор Јанушев со порака за референдумот на Фејсбук: Кражба на народната волја нема да помине

Игор Јанушев, генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, ја обвини власта дека на денешниот референдум се полнеле кутии во Општина Сарај. „Власта…
Close
Close