Year: 2018

Таблоид

Најзгодната Бугарка повторно позираше како од мајка родена и ги запали социјалните мрежи

Бугарката Николета Лозанова има огромна колекција на фотографии од годишни одмори на кои  е фотографирана гола како лежи врз врелиот…
Таблоид

Оваа Русинка изгледа брутално секси – мокра маичка и бикини од кои ќе ви стане жешко

Атрактивна девојка која знае како да го запали Инстаграм Викторија Одинцова постојано објавува провокативни фотографии со кои ги воодушевува претставниците…
Таблоид

НЕ може да погреши кога е малиот црн фустан во прашање

Познатата бразилска манекенка Адријана Лима пред две недели за последен пат се појави на ревија на Викторијас Сикрет. И покрај…
Uncategorized

Нема пари за детето, а патува низ светот – таа му е најголем душман на Дарко Лазиќ, во болницата доаѓаше само за да види дали ќе преживее

Тетката на Дарко раскажа што правела Ана Севиќ додека биле во брак, но и како се однесува таа сега во…
Вести

Само сакаше да биде убав, па не можеше да престане – поради големиот број пластични операции сега и животот му е во опасност!

Не може да замисли да изгледа грдо, па затоа реши да го промени својот физички изглед до непрепознатливост Родриго Алвес…
Само за мажи

ВИДЕО: Згрозувачка снимка од градинка – воспитувачка вика на дете и го пцуе

Уште една  згрозувачка снимка од градинка, воспитувачка вика на дете и го пцуе. Видео снимка од детска градинка во Хрватска,…
Вести

Сашо Мијалков преместен во „хашка соба“

Поранешниот директор на Управата за безбедност и контраразузнавање Сашо Мијалков е преместен од обична во т.н „хашка соба“ во затворот…
Таблоид

Го дружи на сите патувања: Која е ќерката на Влатко Стефановски?

На 23 декември, Влатко ќе свири со Џибони и со бендот „Фанк шуи“ на фестивалот „ All You Need Is…
Таблоид

Цел ден ќе се смеете од фотографијата на Саша Поповиќ и Лепа Брена – еве како изгледале кога биле матуранти

Иако денес се едни од најпознатите пејачи, актери и водители на целиот Балкан, тие некогаш биле скромни, обични средношколци и…
Таблоид

Гоца Тржан одговара на прашањата на гледачите, но поради оваа госпоѓа не можеше да се воздржи – еве што и кажа за Кија Коцкар!

Гоца Тржан за само неколку месеци стана влијателна и на Јутјуб платформата каде веќе ја следат преку 60 илјади обожаватели.…
Close
Close