Таблоид

Ќерката на Драгана Мирковиќ не се појавува во јавност, а е вистинска убавица

Децата на познатите со самото раѓање стануваат ѕвезди

Ќерката на Драгана Мирковиќ и Тони Бјелиќ, Мануела, како и нивниот син, Марко, немаат желба да бидат дел од шоубизнисот .

loading...

Драгана за време на одморот во Монте Карло случајно се сретнала со дизајнерот Филип Плејн на една приватна забава. Тој се воодушевил од Мануела која порасна во вистинска убавица, згодна и убава девојка висока 182 сантиметри. Веднаш ја прашал дали сака да се занимава со манекенство, но таа срамежливо му одговорила дека не размислувала за тоа.

„Таа има такви предиспозиции, но за сега нема желба да се занимава со тоа. Признава дека и е драго што познатиот дизајнер има такво мислење за неа, но само од неа зависи дали ќе го промени своето мислење. Таа има уште време да размисли по кој професионален пат ќе тргне, но по се изгледа ќе избере некој вид на уметност. Но тоа ќе биде нејзина одлука, јас и мојот сопруг нема да се мешаме во нејзиниот избор“, изјави во еднаДрагана Мирковиќ пригода познатата пејачка.

Инаку, неодамна еден американски портал објави дека Драгана со својата заработка од досегашната кариера, може слободно да им парира и на светските ѕвезди. Тоа може да се види и од раскошниот имот на кој живее заедно со сопругот Тони Бјелиќ, кој е успешен бизнисмен.

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close