Таблоид

Убава е како мама – Анета Молика ја покажа својата ќерка

Познатата фолк-пејачка Анета Мицевска реши да ја покаже во јавнoст својата 16 годишна ќерка Моника.

Анета заедно со својот сопруг Џими беа на одмор во Шпанија, а на социјалните мрежи објавија неколку фотографии од Палма де Мајорка.

loading...

И како што вели нејзината мајка, нивната ќерка Моника има талент за пеење, но не сака да виде пејачка.

Анета на Инстаграм објави фотографија на која позира со својата ќерка, а фановите беа воодушевени од тоа колку е убава.

 

Според многумина таа многу потсетува на својата мама, а дали е баш така, проценете сами од фотографијата.

Инаку, Анета и Џими се во брак 17 години и важат за еден од најскладните парови на македонската естрада.

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close