Модерна

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ позираше во секси бикини – има со што да се пофали

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ, пејачката Ана Севиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија во бикини од која многумина мажи се препотија.

Ана го покажа совршеното издание во бикини како јаготка на шлагот за завршеток на летото, коментираат многумина фанови.

loading...

Имено таа позираше во интересен шарен костим за капење кој ги истакна нејзините атрибути по што многумина фанови веднаш започнаа да ја напаѓаат со илјадници позитивни коментари пејачката.

Многумина фанови и порачаа дека таа навистина поседува дар од мајка природа, алудирајќи на нејзините гради.

https://www.instagram.com/p/B2Y5ytsIn6E/

View this post on Instagram

Dear summer.. I ❤️ you

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) on

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close