BeautyСамо за мажи

Не е само природата во прашање – Фатиме Фетаи има направено пластична операција

Фатиме Фетаи откри дека има направено операција на носот

Фатиме Фетаи во документарецот на А1он зборува за нејзиниот приватен живот, но и дека има направено операција на носот. „Мојот тако ми е најголем пријател и ме поддржува во се во животот.

Освен кога правев операција на носот“, вели отворено Фатиме во еден момент.

Инаку, таа е обвинителка која во јавноста го образложи првиот случај на Специјалното обвинителство за прислушуваните разговори, и од тогаш, заедно со Ленче Ристоска и Катица Јанева, станаа вистински ѕвезди на социјалните мрежи во Македонија.

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close