Таблоид

Нашата манекенка го откри стомачето, комплименти пристигаат од сите страни

Бременоста и стои мнооогу добро!

Манекенката Катарина Ивановска повторно е во блажена состојба и е пресреќна што наскоро ќе стане мајка на уште едно дете.

Катарина се уште нема откриено дали малиот Вања наскоро е добие братче или сестричка, а на социјалните мрежи објави неколку фотографии на кои се гледа и нејзиното разголено стомаче со кои ги воодушеви обожавателите.

loading...

 

Инаку, Катарина, важи за една од нашите најпознати манекенки со интернационална кариера.

 

При нејзината прва бременост, убавата манекенка откажа неколку ангажмани во странство, но откако во 2017 година го роди малиот Вања за многу брзо време своето тело повторно го донесе во совршена форма и повторно започна да снима едиторијали за познати брендови.

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close