Вести

Карлеуша тајно го снимаше сопругот: таа лежи на креветот, тој на подот – погледнете што прават додека се во карантин

Еве што прават Душко и Карлеуша во карантин

Карлеуша се наоѓа во својата вила си ќерките и Душко

Познатата пејачка бидејќи ги откажа сите настапи заради корона вирусот, поактивна е на социјалните мрежи.

loading...

Прво објави интересен статус на својот профил, а потоа и тајно го фотографираше својот сопруг Душко Тошиќ.

Душко, иако е во изолација, се уште тренира вредно за да биде спремен за првенството во Кина.

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close