Вести

Зоки, кај се парите од Луј Витон ташната на Боки 13?

Бурни времиња во нашата Македонија

Случајот „Рекет“ продолжува да ја тресе Македонија

Како да влегуваме во изборна сезона. Во центарот на Скопје се појавија графити со политичка содржина. На нив главен „јунак“ е премиерот Зоран Заев. Се бара од него да каже каде се парите од ташната на Бојан Јовановски попознат како Боки 13 (или Боки Тредичи, по ново!).

Еве како изгледаат тие:

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close